Відчуй майбутнє разом з юними олімпійцями

2038

5 жовтня в м. Бахмут на території Донецького вищого училища олімпійського резерву імені Сергія Бубки (ДВУОР ім. С. Бубки) відбулася церемонія підняття Державного та Олімпійського прапора з нагоди відкриття ІІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор.

На урочистому святі були присутні: відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Дмитро Подопригора, начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко, головний спеціаліст управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Наталя Радіонова, директор ДВУОР ім. С. Бубки Ігор Анушкевич, срібна призерка І юнацьких Олімпійських ігор з дзюдо Ксенія Дарчук, всі учні, студенти та працівники ДВУОР і любителі спорту.

Ведучі розповіли що ІІІ літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться в Буенос-Айресі, Аргентина, з 6 по 18 жовтня.  3 998 молодих спортсменів віком від 15 до 18 років з 206 країн світу будуть змагатися за нагороди в 32 видах спорту. Українську збірну представлятимуть 55 молодих спортсменів.

Почесні гості привітали всіх присутніх з початком юнацьких Олімпійських ігор та висловили надію що Український прапор не раз замайорить на міжнародній арені.

Право підняття прапору України та Олімпійського прапору було надано майстру спорту України з боротьби вільної, чемпіонці України та бронзовій призерці чемпіонату Світу з боротьби вільної Еліні Пишкіній та багаторазовому чемпіону України, бронзовому призеру чемпіонату Європи з боксу Володимиру Камаєву.

Олімпійський вогонь завжди був одним із головних символів Олімпійських ігор, який неодмінно супроводжував всі змагання ще з часів Давньої Греції. І сьогоднішній день не виключення. Право запалити вогонь було надано майстру спорту України з легкої атлетики, багаторазовій чемпіонці України, чемпіонці Європи, учасниці чемпіонату Світу з легкої атлетики Олені Радюк та кандидату в майстри спорту України з легкої атлетики, багаторазовому чемпіону України, учаснику чемпіонату Європи, переможцю міжнародної зустрічі з легкої атлетики Кирилу Приходьку.

Символ ІІІ літньої юнацької Олімпіади 2018 року – ягуар Панда з особливою теплотою привітав усіх присутніх та пообіцяв передати Українській збірній щирі вітання та побажання від юних спортсменів Донеччини.

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів