Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

 

Основними завданнями Відділу є:

  1. Інформаційне представлення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України в державних органах; за розміщення на офіційному веб-сайті нормативних документів Комітету, методичних рекомендацій, віднесених до компетенції Комітету; забезпечує осіб інформацією про Комітет та його діяльність; взаємодіє з засобами масової інформації, громадськими організаціями для вчасного інформування громадськості про найважливіші події в діяльності Комітету; організовує прес-центри під час подій, які проводить Комітет; розглядає листи, запити громадян, інших ЗМІ, які надійшли до відділу.
  2. Відділ готує матеріали для сайту Комітету та його сторінок у соціальних медіа; поширює матеріали для засобів масової інформації про сам Комітет, події, які він організовує і проводить; надає повідомлення, коментарі і аналітичні огляди для медіа про зміст рішень керівництва Комітету, проведення семінарів, нарад, конференцій, форумів, різноманітних змагань усіх рівнів.
  3. Відділ здійснює моніторинг ЗМІ щодо діяльності Комітету, оперативно реагує на повідомлення, критичні виступи, публікації тощо.
  4. Відділ взаємодіє з усіма підрозділами Комітету щодо підготовки необхідної інформації для ЗМІ.
  5. Відділ розробляє пропозиції щодо створення теле- і радіопрограм про висвітлення подій різного рівня, організатором яких виступає Комітет.
  6. Відділ бере участь в організації консультацій зі структурними підрозділами Комітету, семінарів, тренінгів, нарад.

Організовує висвітлення діяльності Комітету, його місцевих відділень (філій), виступів учнівської та студентської молоді на всеукраїнських та міжнародних змаганнях на офіційних сайтах Комітету та МОН України та ЗМІ.

Організовує прес-конференції та брифінги за участю керівників Комітету, а також з провідними спортсменами і тренерами сфери освіти.

Інформує через офіційний веб-сайт Комітету та Міністерства про фізичну культуру та спорт у галузі освіти. 

Довідник контактів