Відкрита першість Костянтинівського району з волейболу відбулась на Донеччині

1712

7 лютого 2019 року на базі Софіївського НВК відбулась традиційна відкрита Першість Костянтинівського району з волейболу серед команд хлопців та дівчат.

Учасниками стали команди Софіївського НВК, Марківської ЗОШ, Слов’янського технікуму ЛНАУ, Шахівської ЗОШ (Шахівського ОТГ, Добропільського р-н). Змагання проводилися з метою популяризації та пропаганди волейболу, зміцнення здоров’я та покращення працездатності учнів, виявленню перспективних спортсменів.

Захід відбувся за участю Крилевського Максима Васильовича заступника начальника відділу Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Під час проведення змагань учні продемонстрували згуртованість своїх команд, майстерність, прагнення до перемоги. Запекла боротьба на майданчику і напружені емоції серед вболівальників панували в спортивній залі до останніх хвилин гри.

У наполегливій боротьбі серед команд хлопців призерами стали:

  • І місце – Софіївський НВК;
  • ІІ місце – Слов’янський технікум ЛНАУ.
  • ІІІ місце – Шахівська ЗОШ.

У змаганнях між командами дівчат призерами стали:

  • І місце – Софіївський НВК.
  • ІІ місце – Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • ІІІ місце – Слов’янський технікум ЛНАУ.

Усі команди були нагороджені грамотами, кубками та отримали призи. Від Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Софіївський НВК отримав методичні посібники та літературу про олімпійський рух в України та Світі.

Вітаємо переможців та призерів, а учасникам бажаємо успіхів у наступних змаганнях!

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та Спорту МОН України

Коментарі

коментарів