Відкриті уроки футболу пройшли на Черкащині

848

10 жовтня у м. Городище на стадіоні ФОСК «Колос» відбувся шкільний соціальний фестиваль чемпіонів «Відкриті уроки футболу».

В даному заході взяли участь близько 200 учнів міських та районних шкіл Городищенського району.

На відкриття фестивалю були запрошені почесні гості: заступник голови Городищенської РДА Василь Скринник, заступник голови Городищенської районної ради Микола Панчишин, заступник голови обласної федерації футболу Петро Євич, начальник Черкаського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Антоніна Саприкіна, начальник сектору ювенальної превенції Головного управління Національної поліції в Черкаській області Юлія Суденко, начальник відділу освіти Городищенської РДА Микола Кирпатий, голова федерації футболу Городищенського району Олександр Яремчук.

Після привітальних слів, учасники почали цікаву розминку та проходження 12-ти спортивних станцій. Школярі виконували цікаві вправи, брали участь у естафетах та іграх, а також спілкувалися з психологом і працівниками Національної поліції.

Юні учасники отримали масу позитивних емоцій, натхнення та доброго настрою.

Усі школи, які приймали участь у Відкритому уроці футболу, отримали комплекти футбольних м’ячів та інвентар, необхідний для занять футболом, а кожен учасник отримав пам’ятний подарунок у вигляді футболки з написом від організаторів та гарний настрій.

Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів