Відкритий турнір з дзюдо, присвячений Міжнародному жіночому дню, відбувся на Київщині

2065

2 березня в спортивному комплексі імені Івана Піддубного Васильківської районної ДЮСШ відбувся відкритий турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат присвячений Міжнародному жіночому дню. Змагання відбулись за підтримки народного депутата України Кононенка Ігоря Віталійовича та за сприяння голови Васильківської районної державної адміністрації Одинця Владислава Івановича.

В змаганнях прийняли участь команди з Васильківської районної ДЮСШ, м. Василькова, м. Біла Церква та м. Жашкова (Черкаська область). Всього в змаганнях прийняли участь 120 юних дзюдоїстів. На параді відкриття з привітальним словом до учасників звернулись: селищний голова Калинівки Олексенко Юлія Олексіївна, завідуючий сектором молоді та спорту Васильківської РДА Фещенко Григорій Юрійович.

Всі дівчата, які приймали участь в змаганнях отримали цінні подарунки від постійного спонсора змагань ТОВ «Агротехсоюз» (директор Дергалюк Іван Володимирович).

Змагання пройшли в дружній, спортивній боротьбі. Батьки та рідні палко підтримували своїх юних спортсменів.

Всі переможці і призери відкритого районного турніру з дзюдо, що пройшов на Васильківщині у мальовничому селищі Калинівка отримали грамоти, медалі та сувеніри, а дівчата, які зайняли призові місця ще й футболки з емблемою боротьби дзюдо.

Організатори також привітали жінок тренерів, які привезли на змагання своїх вихованців квітами та подарунками. Слова вдячності тренеру відділення дзюдо Васильківської районної ДЮСШ майстру спорту України Харченко Олені Василівні за пророблену роботу.

Київське обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів