Відкриття фінальних змагань Спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України з футзалу

2177

18 квітня 2018 року в місті Харкові на базі Державного навчального закладу «Харківське вище професійне училище №6» відбулося урочисте відкриття фінальних змагань з футзалу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України. За звання переможця змагатимуться 12 кращих футзальних команд (119 спортсменів) з різних областей України.

На святі були присутні почесні гості: директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Карпова Лариса Георгіївна, начальник Харківського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Кривенцова Олена Миколаївна, начальник відділу позашкільної та професійно-технічної освіти  Департаменту освіти Харківської міської ради Ростовська Вікторія Іванівна.

Від імені голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної  учасників змагань привітала директор Департаменту науки і освіти Лариса Карпова, побажавши спортсменам продемонструвати найкращі зразки гри та у безкомпромісній, спортивний боротьбі продемонструвати блискучу витримку і незламну жагу до перемоги.

Гостей та учасників свята, від імені голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадима Стеценка, привітала начальник Харківського обласного відділення (філії) Олена Кривенцова та побажала юним спортсменам високих здобутків та нових рекордів.

Харківське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів