Відкриті змагання з бар‘єрного та спринтерського бігу пам‘яті М.Батруха та Б.Юшка у Києві

521

У багатьох видах спорту колишні учні, багато з яких самі стали тренерами чи продовжують заняття спортом або опанували інші професії, але пам’ятають своїх тренерів, наставників і об’єднуються для проведення змагань серед дітей і молоді в пам’ять про своїх тренерів. Ми знаємо багато прикладів і в боксі, і в гімнастиці, легкій атлетиці, дзюдо та багатьох інших видах спорту. Їх проведення є надзвичайно важливим не лише через додатково надану можливість юним любителям спорту і професіоналам проявити свої фізичні якості і оцінити їх порівняно з успіхами інших, але і демонструє важливість поваги, пам’яті, вдячності, «спадковості» в передачі інформації, знань і умінь. 

Працівники Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України нещодавно були запрошені і взяли участь у відкритих змаганнях з бар‘єрного та спринтерського бігу пам‘яті М.Батруха та Б.Юшка, які щорічно організовують і проводять їх учні Сергій Бородін і Сергій Копанайко. Борис Миколайович Юшко і Микола Павлович Батрух – Заслужені тренери України з легкої атлетики, що підготували багато спортсменів міжнародного класу, виховали не одне покоління юних легкоатлетів.

 На відкритті змагань були присутні їх друзі і колеги –  тренери-викладачі Національного університету фізичного виховання і спорту України та Олімпійського фахового коледжу імені Івана Піддубного. Участь в змаганнях взяли близько 100 юних атлетів 2004-2007 років народження, що продемонстрували достатньо високі спортивні результати. Участь в нагородженні переможців і призерів змагань взяв начальник Київського міського відділення КФВС МОН Сергій Бобровник, що також був запрошений Сергієм Бородіним як його перший тренер. Він привітав спортсменів з гарними виступами і побажав подальших досягнень і зростання спортивних результатів, а також подякував організаторам змагань і відзначив важливість проведення подібних заходів.

Повну інформація щодо результатів змагань розміщена на сайті Федерації легкої атлетики Києва.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів