Відкритий чемпіонат Голосіївського району з картингу відбувся у Києві

285

20 лютого на запрошення віцепрезидента Федерації картингу України Івана Романовича Захарчука начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник відвідав відкритий чемпіонат Голосіївського району м. Києва з картингу, який відвувся на базі ТРЦ SkyMall.

За перемогу у змаганнях боролися більше 30 спортсменів у 5-ти вікових категоріях, починаючи від 6-9 років і завершуючи категорією 20+. Змагання відбувались як в особистому так і в командному заліку.

Повітря було наелектризоване духом боротьби, завзяттям і бажанням перемогти, особливо наймолодших учасників. Після довгої перерви в проведенні спортивних заходів у зв’язку з протиепідемічними обмеженнями всі скучили за спортивною ареною і намагались якомога краще проявити свої здібності управного кермувальника.

Наприкінці заходу почесні гості провели нагородження призерів і переможців змагань. Від відділу у справах молоді та спорту Голосіївської РДА переможців нагороджував начальник відділу Максим Олександрович Нечитайло.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів