Відкритий чемпіонат Києва з дзюдо серед кадетів відбувся у столиці

2024

Минулими вихідними легкоатлетичний манеж Київської міської школи вищої спортивної майстерності приймав Відкритий чемпіонат міста Києва з дзюдо серед кадетів до 18 років. Більше 130 учасників, серед яких 33 дівчини та 101 юнак, визначали найкращих і найсильніших у різних вікових категоріях. Переможці і призери цих змагань вже незабаром зможуть взяти участь у змаганнях Гімназіади України, проведення якої навесні заплановано у м. Харкові.

На урочистому відкритті змагань юних дзюдоїстів привітали представники Федерації дзюдо міста Києва – виконавчий директор Охоба Ігор Миколайович та віце-президент, заслужений тренер України Кощавцев Віктор Іванович; голова Данової комісії Федерації дзюдо України Дементьєв В’ячеслав Олексійович, а також начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Бобровник Сергій Ілліч.

Сергій Ілліч привітав учасників з минулими і прийдешніми новорічними святами і з початком змагань у 2020 році, він також передав вітання учасникам і організаторам змагань від голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадима Стеценка і вручив Подяки Міністерства освіти і науки України за особистий внесок у піднесення міжнародного авторитету України, волю до перемоги та успішний виступ на Всесвітніх іграх з єдиноборств серед школярів “ISF World Schools Combat Games 2019” бронзовій призерці Всесвітніх ігор Поляковій Марії. Такі ж Подяки Міністерства освіти і науки України отримали раніше і срібні призерки Всесвітніх ігор Кучава Ія та Семенченко Катерина. Крім того, Подяка МОН України була вручена і тренеру-викладачу з дзюдо Дитячо-юнацької спортивної школи “Юний Спартаківець” м. Києва Кощавцеву Віктору Вікторовичу за особистий внесок у розвиток учнівського спорту, підготовку призерів та переможців Всесвітніх ігор з єдиноборств серед школярів “ISF World Schools Combat Games 2019”.

Висловлюємо слова подяки Федерації дзюдо м.Києва та керівництву КМШВСМ за організацію і проведення змагань на високому професійному рівні. 

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів