Відкритий урок з бадмінтону провели в Рівному

1709

18 грудня в спортивному залі Вищого професійного училища № 1 м. Рівного пройшов відкритий урок-презентація з бадмінтону. 

Федерація бадмінтону Рівненської області спільно з Федерацією бадмінтону України та Рівненським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України продовжують знайомити заклади освіти Рівненщини з бадмінтоном з метою подальшого впровадження варіативного модуля з даного виду спорту.

Активними учасниками уроку були не лише учні, але й викладачі фізичного виховання як ВПУ №1 так і інших училищ Рівного та Рівненського району. Представники Федерації бадмінтону Рівненської області Микола Дєдовець та Олександр Самсонюк познайомили всіх з правилами основними елементами у грі в бадмінтон, продемонстрували різноманітні вправи для засвоєння вмінь у володінні ракеткою, виконанні всіх типів ударів та переміщень. Кожен учень, у підсумку, спробував зіграти парні матчі, а спортсмени продемонстрували майстер-клас в одиночній зустрічі.

Приємним завершення відкритого уроку був подарунок інвентарю (ракетки, волани та сітки) від Федерації бадмінтону України для директора ВПУ №1, Ігоря Стрижеуса, який зауважив, що таким видовищним і динамічним видом спорту учні зможуть займатись не лише на уроках фізкультури, а й у майбутньому, в спеціалізованій спортивній секції училища.

   Рівненське обласне відділення (філія)  Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів