Відомий український легкоатлет в гостях «Олімпійської вітальні»

659

28 вересня 2022 року, відбулась онлайн зустріч «Олімпійська вітальня» з відомим українським легкоатлетом (стрибки у висоту), майстром спорту міжнародного класу, учасником Олімпійських ігор, заслуженим працівником фізичної культури і спорту України, професором, доктором наук з фізичного виховання та спорту Рустамом Фагімовичем Ахметовим.

Захід проводять в рамках відзначення Олімпійського дня 2022 #OlympicDay#MoveForPeace! Луганське обласне відділення Національного олімпійського комітету України, Луганське і Донецьке обласні та Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Рустам Фагімович дуже цікавий співрозмовник, він розповів історію свого становлення як спортсмена, історію своїх спортивних успіхів. Як і в кожного з нас, в дитинстві він мав свої страхи – в його випадку це зріст. Маленьким Рустам дуже переживав через свій зріст, тому вдавався до будь-яких вправ, які б мали йому допомогти вирости. Адже його мрією було високо стрибати. Саме дитячі переживання вплинули на його спортивну кар’єру, за три роки він зміг вирости на 23 см. Згодом він написав книгу, як вирости за власним бажанням та винайшов свою стратегію, що базується на трьох китах: психологічне навіювання, фізичні вправи, харчування. Зрештою він створив свою програму «Авторитетна Методика Збільшення Зросту Рустама Ахметова». В його прагненні вирости він не був самотнім – його всіляко підтримував батьки та тренер. 

Тренер Віталій Олексійович Лонський повірив у Рустама, а Рустам – у тренера. Взаємна довіра і повага, а ще самовіддана працездатність обох в ім’я досягнення високих результатів, врешті й привели до успіху. У 12 років при зрості 1,55 м він мав третій спортивний розряд, у тринадцять – вже другий. У 21-річному віці виконав норматив майстра спорту міжнародного класу.

Рустам Фагімович є автором понад 40 наукових публікацій, у тому числі двох монографій. Він однин з ініціаторів проведення в Бердичеві (Житомирська область) щорічних змагань найкращих стрибунів у висоту на  призи Віталія Олексійовича Лонського. За вагомі здобутки у справі навчання та виховання молоді нагороджений почесною відзнакою «Відмінник освіти України» та почесним званням «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України».

Історія пана Рустама зайвий раз доводить, що не має нічого неможливого, головне чітко слідувати своїм цілям, не зупинятися і наполегливо працювати над собою. Велику роль грає підтримка близьких людей, моральна складова будь якого прагнення чи цілі є сильним мотиватором. 

Дякуємо організаторам зустрічі за можливість поспілкуватися з такою зосередженою, самозабутньо працездатною та цілеспрямованою людиною як Рустам Фагімович Ахметов. Саме на прикладі таких спортсменів, викладачів, ми можемо бути спокійні за наші покоління.

СЛАВА УКРАЇНІ! 

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів