Видовищний фінал студентських ігор з волейболу серед коледжів та технікумів

1365

У спортивній залі Чернівецького політехнічного коледжу відбулась фінальна частина ХІV обласних Спортивних ігор серед студентської молоді вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. з волейболу серед юнаків.

У першому півфіналі команда кооперативного коледжу, яка вважалась фаворитом у протистоянні з господарями майданчика політехнічним коледжем, несподівано поступилась за підсумками трьох партій. У другому півфіналі спортсмени з Новоселицького медичного коледжу впевнено здолали команду індустріального коледжу, яка доволі неочікувано вийшла у фінальну частину перемігши у неймовірно сильній підгрупі.

Матч за третє місце спочатку проходив у доволі рівній боротьбі, проте під час другої партії більш влучнішими та фартовими були спортсмени індустріального коледжу, які зуміли створити сенсацію та вибороти  бронзові нагороди у команди кооперативного коледжу.

У грі за перше місце студенти-медики з Новоселиці впевнено обіграли команду політехнічного коледжу, ставши чемпіонами змагань другий рік поспіль.

Переможців та призерів змагань було нагороджено кубками та дипломами Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з ФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів