Відзначення Дня фізичної культури і спорту на Буковині

139

 Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту  Міністерства освіти і науки України нагородило кращих працівників фізичної культури і спорту системи освіти області, присвячене Дню фізичної культури і спорту України.

 На урочистості завітали Оксана Сакрієр – директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації, Іван Гешко – начальник управління молоді та спорту Чернівецької обласної військової адміністрації, Мирослав Заячук – керівник відокремленого підрозділу громадської організації «Українська федерація учнівського спорту» у Чернівецькій області.

 За спортивні досягнення та внесок у розвиток фізичної культури і спорту, Грамотами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України нагороджено:

 Андрія Молдована – викладача Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича;

 Сергія Кочурку – керівника фізичного виховання Чернівецького вищого комерційного училища Державного торговельно-економічного університету.

  Подякою Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України нагороджено:

  Юрія Мосейчука – професора, завідувача кафедри фізичної культури та основ здоров`я Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

  Миколу Нігу – вчителя фізичної культури Чернівецької гімназії №15 Чернівецької міської ради;

  Романа Купіну – керівника фізичного виховання професійно-технічного училища №8;

 Володимира Малишева – головного спеціаліста Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України;

  Грамотами Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації нагороджено: Інгу Іжаковську, Яна Валаша, Руслану Писарюк, Маргариту Бойко, Івана Біляра, Дмитра Тимчука.

  Грамотою управління молоді та спорту обласної державної військової адміністрації нагороджено: Сергія Шульгіна, Василя Палагнюка, Олександра Калинчука.

 17 педагогів нагороджено подяками Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та відокремленого підрозділу громадської організації «Українська федерація учнівського спорту». 

Чернівецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України                       

Коментарі

коментарів