Відзначення Дня фізичної культури і спорту в навчальних закладах Хмельниччини

5585

Впродовж 6-15 вересня у Полонській міській територіальній громаді  (начальник відділу освіти, молоді та спорту – Віталій СІТАРСЬКИЙ) проводилися заходи в рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту.

Основними завданнями організованої та проведеної роботи є:

  • формування у здобувачів освіти навичок і культури здорового способу життя, залучення дітей і підлітків до занять спортом, популяризація здорового способу життя, розвиток масовості спорту та фізичної культури, об’єднання в гармонійне ціле мистецтва і спорту;
  • розширення спортивного світогляду учнів;
  • виховання учнів на гуманістичних цінностях спортивного руху, формування в них навичок та культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом;
  • розвивати у дітей рухові якості: увагу, спритність, гнучкість, кмітливість, поліпшувати орієнтацію в просторі та відчуття рівноваги, організованість, самостійність; вміння та бажання відобразити красу рухів, оцінити якість виконання своїх рухів та рухів інших дітей. Сприяти створенню у дітей гарного настрою, викликати радісні емоції. Виховувати товариські стосунки та морально-етичні взаємовідносини під час змагань-естафет, уміння контролювати свою поведінку, чітко дотримуватись правил. Виховувати бажання систематично займатися спортом, фізкультурою.
  • формування в учнів інтересу і звички до занять фізичними вправами в повсякденному житті.

У закладах дошкільної освіти були проведені тематичні заняття, ранкові гімнастики, спортивні розваги, вікторини. Активно до проведення заходів у закладах дошкільної освіти доєдналися фахівці Полонського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Заклади загальної середньої освіти традиційно змістовно, масово та яскраво провели заходи до Дня фізичної культури і спорту. А саме: уроки-вікторини «Знавці спорту», флешмоб «У здоровому тілі – здоровий дух», веселі старти «Ми – чемпіони!» (1-4 класи), Майстер-клас із тхеквондо для учнів 5-х–6-х класів «Маленькі секрети великого успіху» від братів Романа та Богдана Довгалів, змагання з видів спорту.

Не залишилися осторонь і ветерани спорту. 7 вересня у міському Будинку культури відбулося відзначення 10-річчя діяльності осередку ветеранів спорту Полонської міської територіальної громади.

Зі словами привітань та спогадами історії становлення та діяльності осередку звернувся до присутніх його голова Микола ПАВЛЮК, який також нагородив грамотами та подяками Хмельницької обласної громадської організації ветеранів спорту та Хмельницького обласного відділення НОК України кращих представників.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Віталій СІТАРСЬКИЙ від імені Полонської міської ради відзначив спортсменів-ветеранів грамотами, подяками та цінними подарунками. Очільник спортивної галузі громади зазначив, «…що осередок ветеранів спорту Полонської міської територіальної громади – єдина подібна організація у Хмельницькій області, яка також є прикладом для наслідування та творення спортивних традицій Полонщини».

До свята доєдналися представники Понінківської територіальної громади та Першотравенського старостинського округу.

Окремо слід відмітити, що 10 вересня на міському стадіоні «Полонь» відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник відділу освіти, молоді та спорту, також Віталій СІТАРСЬКИЙ нагородив кращих представників галузі грамотами Полонської міської ради та відділу освіти, молоді та спорту та цінними подарунками.

Також справжнім спортивним святом стало для громади проведення фестивалю «Відкриті уроки футболу». Здобувачі освіти Полонської територіальної громади разом із своїми педагогами змогли стати частинкою загальнодержавного соціального проєкту. Реалізація проєкту в громаді стала можливою за активної участі у підготовці та реалізації проєкту директора Полорнської дитячо-юнацької спортивної школи Сергія БАДРАКА.

Присутніми на спортивному святі були і шановані гості – Євген СТОЛІТЕНКО, координатор проекту «Відкриті уроки футболу» та представник української асоціації футболу, Ігор ХІБЛІН – голова Хмельницької обласної асоціації футболу, Микола КУЗНЄЦОВ – заступник голови Хмельницької обласної асоціації футболу, Руслан СКРИМСЬКИЙ – депутат обласної ради та президент футбольного клубу «Колос».

Усі заходи було зорганізовано із висвітленням у соціальних мережах та з публікацією оголошень та результатів проведення у місцевій газеті «Новий шлях», місцевому телебаченні та на сайтах відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради Полонської міської територіальної громади, Полонської міської ради та на сайтах закладів освіти громади.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів