Відзначення Дня фізичної культури і спорту в навчальних закладах Улашанівської сільської ради

367

В 8 навчальних закладах Улашанівської сільської територіальної  громади (заступник сільського голови – Дмитро БОЙЧАК) в період з 6 по 12 вересня 2021 року проведені відкриті  уроки «Сильні, спритні, здорові!», урочисті лінійки, спортивні змагання з волейболу, міні-футболу, настільного тенісу, легкої атлетики, «Старти надій», присвячені Дню фізичної культури і спорту. Учні мали можливість продемонструвати свою силу, спритність, витривалість та винахідливість. 

Щодня перед початком занять проходили веселі руханки з елементами танцю серед учнів 1-4 класів. У конкурсі малюнків «Спорт очима дітей» школярі продемонстрували, яким видом спорту найбільше полюбляють займатися, як потрібно загартовуватися. Також для школярів 1-4 класів були проведені естафети «Веселі старти». Цей традиційний вид змагань для молодших школярів завжди викликає радість, приносить заряд енергії і позитивний настрій як для самих учасників, так і для вболівальників і вчителів.

Для учнів 5-11 класів були проведені цікаві спортивні вікторини «Сила та розум – краса людини», «Спортивне сузір’я – гордість України».

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники спортивних змагань.

В Дитячо-юнацькій спортивній школі Улашанівської сільської ради  в період з 6 по 12 вересня проведені турніри з боксу, волейболу та міні-футболу.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів