Викладачі запорізьких коледжів визначили кращих у стрітболі та волейболі

1385

Завершилися обласні спортивні змагання серед працівників закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації, що проводилися Запорізьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту спільно з обласними галузевими профспілковими організаціями.

У Спартакіаді, що тривала в два етапи, взяли участь наступні команди:

  • Запорізький будівельний коледж;
  • Запорізький гідроенергетичний коледж ЗДІА;
  • Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ;
  • Запорізький медичний коледж;
  • Запорізький металургійний коледж ЗДІА;
  • Запорізький педагогічний коледж.

На першому етапі змагань коледж радіоелектроніки приймав змагання з шахів, тенісу настільного та стрільби. Днями другий етап Спартакіади проходив на базі Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗДІА. Тут змішані команди визначали кращих у баскетболі 3Х3 та волейболі.

В стрітбольних баталіях перемогу святкував Запорізький металургійний коледж. Другим  стали «медики», «бронза» – у господарів змагань, команди гідроенергетичного коледжу. Кращим гравцем змагань було визнано викладача металургійного коледжу Євгена Баранова.

У змаганнях з волейболу кращою стала збірна Запорізького педагогічного коледжу. Другі – працівники коледжу радіоелектроніки ЗНТУ, треті – представники гідроенергетичного коледжу. Кращим гравцем визнано викладача фізичного виховання Запорізького медичного коледжу – Юлію Чулакову.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів