Вітаємо ХОЦФВУМ з успішними виступами вихованців у Чемпіонаті України з тхеквондо

113

Столиця нашої країни місто Київ приймала одні з наймасовіших змагань сезону серед тхеквондистів – Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ, УФК та СК.

З 29 по 31 жовтня 2021 року майже 1000 спортсменів з усіх куточків України в запеклих поєдинках виборювали нагороди чемпіонату. Одна із найбільших делегацій (41 учасник) – команда Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді (директор – Анатолій ФЕДОСЄЄВ) повернулася зі змагань не лише з повним комплектом нагород, а й 4 Загальнокомандним місцем серед 71 команд.

 Переможцями та призерами стали:  

 серед дорослих (1978-2004 р.н.):

  І місце – Ільчик Любава (1999 р.н., Майстер спорту України, вагова категорія 49 кг);

 ІІ місце – Тимчук Валерія (2001 р.н., Майстер спорту України, вагова категорія 57 кг);

 ІІ місце – Скринський Андрій (2003 р.н., Майстер спорту України, вагова категорія 58 кг);

 ІІ  місце – Петрук Андрій (2002 р.н., Кандидат у майстри спорту України,  вагова категорія  80+ кг);

 ІІІ місце – Маматов Олег (2002 р.н.,  Майстер спорту України, вагова категорія 68 кг);

  серед юніорів (2004-2006 р.н.):

 ІІ місце – Мельничук Марія (2004 р.н.,  Кандидат у майстри спорту України,  вагова категорія 49 кг);

 ІІ місце – Янків Дмитро (2005 р.н., Кандидат у майстри спорту України, вагова категорія 78 кг);

 серед кадетів (2007-2009 р.н.):

 І місце – Баблонюк Данііл (2007р.н., Кандидат у майстри спорту України, вагова категорія 37 кг);

 І місце – Майданюк Данііл (2007р.н., Кандидат у майстри спорту України, вагова категорія 53 кг);

 ІІ місце – Коберник Ілля (2008р.н., ІІ розряд, вагова категорія 33 кг);

 ІІІ місце – Журавський Денис (2007р.н., Кандидат у майстри спорту України, вагова категорія 57 кг);

 серед юнаків  (2010-2011 р.н.):

 ІІ  місце – Драганчук Софія (2010 р.н., І юнацький розряд, вагова категорія 40 кг);

 ІІІ  місце – Манчур Анастасія (2010 р.н., І юнацький розряд, вагова категорія 33 кг);

 ІІІ  місце – Кострицький Нікіта (2011 р.н., І юнацький розряд, вагова категорія 36 кг);

 ІІІ місце – Мазур Ірина (2010 р.н., І юнацький розряд, вагова категорія 52 кг);

 ІІІ місце – Боровський Клім (2011 р.н., І юнацький розряд, вагова категорія 57 кг);

 ІІІ місце – Огнівко Юлія (2010 р.н., І юнацький розряд, вагова категорія 36 кг).

Підготували спортсменів до змагань тренери-викладачі: Пухальський Л.Т., Пухальська Т.В., Мостіпака С.В., Назарчук С.О., Чайка С.В., Чайка С.С., Фельвашніков В.О.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів