Визначились переможці Чемпіонату області з баскетболу

1840

На Луганщині завершились фінальні змагання Чемпіонату області з баскетболу серед юнаків та дівчат 2001-2002, 2003-2004 року народження та молодше.

Змагання були організовані та проведені Управлінням молоді та спорту Луганської облдержадміністрації, Луганським обласним відділенням (філією) КФВС МОН України, Громадською організацією «Луганська обласна федерація баскетболу».

Так, у місті Сєвєродонецьк в спортивному комплексі КДЮСШ №3 «Олімпія» відбулись юнацькі змагання. За звання «кращих команд області в 2018 році»  на баскетбольних майданчиках боролися по п’ять команд юнаків в кожній віковій групі. За підсумком юнацьких баскетбольних протистоянь маємо наступні результати:

Юнаки 2001-2002 р.н.:

І місце – команда ДЮСШ м. Рубіжне –І;

ІІ місце – команда КДЮСШ№3 м. Сєвєродонецьк;

ІІІ місце – команда м. Лисичанськ.

Юнаки 2003-2004 р.н.:

І місце – команда КДЮСШ№3 м. Сєвєродонецьк;

ІІ місце – команда ДЮСШ м. Рубіжне –І;

ІІІ місце – команда ДЮСШ м. Рубіжне –ІІ.

Команди дівчат визначали переможця Чемпіонату  на спортивному майданчику в «Палаці спорту» м. Рубіжного. За підсумком дівочих протистоянь по завершенню баскетбольних ігор маємо наступні результати:

Дівчата 2001-2002 р.н.:

І місце – команда ДЮСШ м. Рубіжне І;

ІІ місце – команда ; ДЮСШ м. Рубіжне ІІ;

ІІІ місце – команда Кремінського району.

Дівчата 2003-2004 р.н.:

І місце – команда ДЮСШ м. Рубіжне –І;

ІІ місце – команда Лисичанської ЗОШ І-ІІ ст. №4;

ІІІ місце – команда ДЮСШ м. Рубіжне –ІІ.

Переможці та призери обласних баскетбольних змагань були нагородженні грамотами, медалями та кубками відповідних ступенів від Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

Оргкомітет Чемпіонату висловлює слова подяки колективам КДЮСШ№3 «Олімпія» м. Сєвєродонецьк та «Палацу спорту» м. Рубіжного за надання спортивних майданчиків та допомогу в організації проведення обласного Чемпіонату області з баскетболу.

Луганська обласна федерація баскетболу

Коментарі

коментарів