Визначились переможці особистої першості з шахів серед студентів ВИШів Києва

2952

 13 грудня в Національному університеті біоресурсів і природокористування України завершились змагання Чемпіонату м. Києва з шахів серед студентів закладів вищої освіти. Протягом другого дня змагань визначались переможці особистої першості серед жінок і чоловіків. Треба відзначити, що дівчата грали на рівні з чоловіками і за підсумками 9 турів бліцу серед 34 учасників визначились чемпіони і призери змагань.

У дівчат п’єдестал взяли в полон студентки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Найкращий результат продемонструвала Маргарита Малануха, срібні нагороди виборола Олена Дворніцька і бронза у Анастасії Усик!

Серед студентів сильної статі найвищий результат і золоті нагороди у Станіслава Непочатих, який також є студентом КПІ ім. І. Сікорського. Друге місце виборов представник виша-господаря заходу, студент НУБіП України Євген Гуменюк. І бронза у Андрія Мосейко – КПІ ім. І. Сікорського!

Всі призери і переможці змагань отримали чудові нагороди: красені-кубки і медалі, які за підтримки мецената Бориса Рахліна підготував для учасників головний суддя змагань, національний арбітр Іван Захарчук, а також Дипломи від Київського міського відділення Комітету з ФВС МОН України, які їм вручив особисто начальник Відділення Сергій Бобровник.

Змагання завершились дружньою і радісною церемонією, і учасники і організатори змагань отримали задоволення від шахової атмосфери, яку дбайливо створили адміністрація, співробітники і студенти НУБіП України, організувавши навіть невелику виставку творчих робіт студентів – шанувальників мистецтва шахів! То ж щиро дякуємо всім за допомогу з підготовки, організації і проведенні змагань.

До нових зустрічей у світі шахів! Нових досягнень і перемог Вам, шановні студенти!

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів