ВИЗНАЧИЛИСЯ КРАЩІ СТОЛИЧНІ КОМАНДИ У БАСКЕТБОЛІ 3Х3

1950

26 квітня у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №234 з поглибленим вивчення економіки і права відбулася фінальна частина змагань з баскетболу 3х3 серед юнаків 2003 року народження і молодше.

Учасників та гостей змагань напутніми словами привітали директор школи І-ІІІ ступенів №234 з поглибленим вивчення економіки і права Вікторія Тупало та начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник.

Безпосередньо на самих змаганнях за головні нагороди Київської шкільної баскетбольної ліги 3х3 боролися п’ять команд, які представляли столичні заклади загальної середньої освіти – господарі майданчика, спеціалізована школа №173 з поглибленим вивчення англійської мови, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №31м.Києва з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу, Романо-германська гімназія №123 та технічний ліцей НТУУ «КПІ імені І. Сікорського».

У відчайдушній боротьбі перше місце та право представляти столицю на Всеукраїнському фіналі вибороли юнаки ЗЗСО №31. Друге місце посіли школярі ЗЗСО №173. Третє місце здобули господарі майданчика.

Вітаємо переможців та бажаємо гарного виступу в наступному етапі змагань!

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів