Визначилися кращі тенісисти Запорізької області серед студентів

1299

Команди 14 запорізьких коледжів ступили в боротьбу за нагороди обласного етапу спортивних Ігор України з настільного тенісу.

У Запоріжжі, на базі Запорізького національного університету, відбувся  обласний етап спортивних Ігор України з настільного тенісу серед студентів коледжів. Участь у змаганнях взяли 14 команд Запорізької області, які визначали фіналістів, граючи у двох групах.

Група 1

 • Мелітопольський коледж ТДАТУ;
 • Запорізький електротехнічний коледж ЗНТУ ;
 • Мелітопольский промислово-економічний коледж ;
 • Запорізький гуманітарний коледж ЗНТУ;
 • Торговий коледж ЗНУ;
 • Запорізький Будівельний Коледж;

Група-2

 • Мелітопольський коледж ТДАТУ-2;
 • Коледж КПУ;
 • Запорізький металургійний коледж ЗНУ ;
 • Запорізький авіаційний коледж ім. О.Г. Івченка;
 • Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ);
 • Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ;
 • Економіко-правничий коледж ЗНУ.

«Настільний теніс традиційно збирає рекордну кількість учасників, у порівнянні з іншими видами змагань, серед запорізьких коледжів. Секрет в тому, що мінімальні навички гри має більшість молодих людей – в багатьох подвір’ях є тенісні столи, звісно є вони і в навчальних закладах. Мінімальна кількість інвентарю і доступність, думаю, обумовлюють популярність цієї гри. Сьогодні грає чотирнадцять команд, три з яких із Мелітополя – таку кількість учасників з цього міста маємо вперше за двадцять років проведення змагань. До речі саме студенти Мелітопольского промислово-економічного коледжу вже два роки поспіль виграють обласну першість. А за історію проведення тенісних змагань серед студентів коледжів найчастіше вигравали головний трофей студенти з Мелітополя та Запорізького металургійного коледжу», – розповідає головний спеціаліст Запорізького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ, Олександр Авраменко.

Команди, складені з трьох гравців (2 хлопці+дівчина), заграли між собою по колу в двох групах. За підсумками цих зустрічей визначали по два переможці у кожній підгрупі, які і розіграють кубок змагань у фінальному етапі.

«Кожна команда зустріч складається з п’яти зустрічей – між собою грають перші та другі чоловічі ракетки, та дівчата. Якщо рахунок 3:0 на користь однієї с команд – їй зараховують перемогу. Якщо ні – відбувається парна зустріч між чоловічими дуетами, якщо і після неї рахунок рівний  між собою грають змішані пари хлопець+дівчина. Радує що регулярно змагання з настільного тенісу збирають таку велику кількість команд», – розповідає головний суддя змагань Микола Щиковський.

За підсумками групового етапу до фіналу чотирьох вийшли: Мелітопольский промислово-економічний коледж,  Запорізький Будівельний Коледж,  Запорізький авіаційний коледж ім. О.Г. Івченка та Запорізький металургійний коледж ЗНУ.

Як і очікувалося, багаторічні фаворити, команда МПЕК, без проблем пройшла до фіналу, де конкуренцію їй склали студенти Запорізького будівельного коледжу. Після особистих зустрічей вели студенти будівельного коледжу 2:1. Але обидва командні поєдинки були за тенісистами Мелітопольского промислово-економічного коледжу, які виграли фінал 3:2. Кубок переможця принесли своєму навчальному закладу Ілля Банецький, Олена Кот та Андрій Андрющенко.

«Граю в настільний теніс вже п’ять років, тренуюся три-чотири рази на тиждень. Вийшов на хороший рівень – беру участь у чемпіонатах України, багато разів вигравав чемпіонати Запоріжжя та області, потрапляв до топ-16 національного рейтингу. Вже в травні знов збираюся на чемпіонат України, тому ці змагання розглядаю як ще одну можливість підготуватися. Хоча ми і  фаворити цих змагань, торік виграли першість серед коледжів і представляли Запорізьку область на Всеукраїнських іграх, готувалися до обласної першості старанно. Тренувалися, проводили спаринги з кандидатами у майстри спорту. Хочеться поставити жирну крапку в студентському спорті, адже цього року нам вже випускатися з коледжу – прагнули ще раз виграти Кубок», –розповідає студент Мелітопольского промислово-економічного коледжу Ілля Банецький.

Друге місце обласних змагань –  за командою Запорізького будівельного коледжу, треті з студенти Запорізького металургійного коледжу ЗНУ.

Зазначимо, що за підсумками обласного етапу буде складено збірну Запорізької області, яка представить наш регіон на спортивних Іграх коледжів України, що відбудуться у жовтні-листопаді 2019 року.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ

Коментарі

коментарів