ВИЗНАЧИЛИСЯ ПЕРЕМОЖЦІ З БАДМІНТОНУ СЕРЕД СТУДЕНТІВ ТЕХНІКУМІВ ТА КОЛЕДЖІВ МІСТА КИЄВА

2121

11 квітня 2018 року відбулись змагання з бадмінтону, що пройшли у спортивній залі Київського міського медичного  коледжу. Змагання урочисто відкрив голова методичного об’єднання викладачів фізичного виховання серед технікумів та коледжів Дегтяр Володимир Дмитрович.

В змаганнях взяли участь студенти шести коледжів столиці: Коледжу будівництва, архітектури та дизайну, Київський державний коледж туризму та готельного господарства, Київського міського медичного коледжу, Київського транспортно-економічного коледжу, Коледжу технологій та дизайну, а також Київського електромеханічного коледжу.

Переможці визначались як в особистій так і в командній першостях у кожному з видів змагань. Призові місця загальнокомандної першості були визначені за результатами змагань серед юнаків, дівчат, а також змішаних пар. Переможцями і призерами змагань в загальнокомандному заліку стали:

І місце – Київський міський медичний коледж;

ІІ місце – Київський електромеханічний коледж;

ІІІ місце –  Київський державний коледж туризму та готельного господарства.

Переможці та призери були нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Щиро вітаємо переможців та призерів змагань і бажаємо подальших перемог!

Дякуємо адміністрації Київського міського медичного  коледжу за надання спортивного залу для проведення змагань та допомогу в їх організації.

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів