Визначилися перможці ХХІІІ Спортивних ігор школярів у 2018-2019 навчальному році

1733

 Завершились фінальні змагання ХХІІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини 2018-2019 навчального року серед ЗЗСО І-ІІІ ст. серед юнаків з футзалу. Фінальні ігри, в яких прийняли участь 5 команд, а саме Гусятинської СР, Шумської та Теребовлянської ОТГ, Козівського району та міста Тернополя, відбувались в спортзалі Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного.

Для того, щоб відібратись у фінал команди попередньо зіграли зональні ігри, в яких прийняло участь 24 команди. Цікаві зональні ігри і не менш цікавий та запеклий фінал. Якщо у фінальній грі за перше місце команда міста Тернополя під керівництвом Василя Івегеша не залишила жодних шансів на перемогу юнакам із Шумської ОТГ, хоча вони бороли до останньої хвилини матчу, то у малому фіналі за бронзу між Підволочиськом та Козовою фінальний рахунок зупинився на 5:3 на користь вихованців Сергія Дрейка із Підволочиської СР.

Змагання з футзалу були проведенні управлінням з фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації спільно з Тернопільським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України під керівництвом головного судді змагань з футзалу Русанюка Владислава Михайловича.

Цікаво, стрімко та захоплююче завершився перший фінал нових Ігор школярів. Вітаємо переможців та призерів та очікуємо нових змагань та спортивних звершень від школярів Тернопільщини.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів