Волинські гімнастки бронзові призери VI Гімназіади України

132

З 12 по 14 червня 2024 року у м. Біла Церква відбулись змагання з гімнастики художньої за програмою VI літньої Гімназіади України.

Збірну команду Волинської області представляли учениці ЗЗСО Луцької міської ради. Протягом трьох днів спортсмени змагались в індивідуальних вправах з обручем, м’ячем, булавами, стрічкою, особистому та груповому багатоборстві.

Проявивши високий рівень спортивної майстерності в індивідуальних та групових вправах, волинські гімнастки посіли друге місце завоювавши срібні медалі у групових вправах з обручем та третє у групових вправах з булавами.

За підсумками VI літньої Гімназіади України збірна команда школярів Волині виборола третє загальнокомандне місце, поступившись лише командам м. Києва та Київської області, нагороджена бронзовими медалями, дипломами та кубком Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Готували команду до змагань тренери-викладачі Валентина Гаврилюк, Аліна Галас та Наталія Данелюк.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України вітає юних спортсменок та їх тренерів з успішним виступом на VI літній Гімназіаді України з гімнастики художньої.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів