Волинські школярі та студенти відзначають День єднання

238

У Луцьку на Київському майдані з нагоди Дня єднання розгорнули 200-метровий прапор України та підняли, одночасно з усією країною, найвищий Державний прапор області.

До урочистостей з нагоди свята Дня єднання долучилися учні ЗЗСО м. Луцька, Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні, студенти ЗФПО, ЗВО, місцеві жителі, військові та представники влади, зокрема і голова Української Федерації учнівського спорту у Волинській області Роман Бондарук та начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Олександр Манахін. У кожного на грудях синя-жовта стрічка, яка стала ще одним символом єдності.


У своєму виступі голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко зазначив, що Президент України Володимир Зеленський оголосив відзначення цього дня, аби український народ показав усьому світові свою національну згуртованість та прагнення до свободи і незалежності.

По всій області учні шкіл міських, селищних, сільських територіальних громад, студенти з ентузіазмом приєднались до відзначення свята.

У закладах освіти провели урочисті лінійки на яких учні та студенти підняли Державний Прапор України і виконали Державний Гімн.

Надалі у спортивних залах проводились різноманітні спортивно-масові заходи: змагання з футзалу, баскеболу 3х3, руханки.

Не залишились осторонь студенти закладів освіти, які на даний час знаходяться на дистанційному навчанні.

Під час проведення он-лайн занять студентам було запропоновано проведення флешмобу «Єднаймо Україну». Молодь з задоволенням взяла участь у проведенні руханки в домашніх умовах.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів