Волинські студенти відзначили Міжнародний день студентського спорту

264

Дата 20 вересня рішенням Генеральної конференції ЮНЕСКО оголошена Міжнародним днем студентського спорту. Щорічно з 2017 року цей день відзначається студентами закладів вищої освіти України різноманітними спортивними заходами та флешмобами. 

У 2021 році студенти Волині активно взяли участь у проведенні Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед студентів присвяченого Міжнародному дню студентського спорту.

Майже у всіх закладах вищої та фахової передвищої освіти були проведені рухові активності, легкоатлетичні забіги, турніри з різних видів спорту.

Основним, показовим місцем проведення заходу став флагман студентського спорту Волині – Волинський національний університет імені Лесі Українки.

Незважаючи на негоду, студенти, а також викладачі факультету фізичної культури, спорту та здоров’я університету взяли участь у легкоатлетичному забігу та активно, під музичний супровід, провели руханку у спортивному залі.

Учасників свята вітали декан факультету Василь Пантік, директор департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий, головний спеціаліст обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Леонід Мазур. Кращі спортсмени, призери ХVІ літньої Універсіади України та їх тренери були нагороджені грамотами та призами від Волинського національного університету ім. Лесі Українки.

По закінченню урочистої частини студенти взяли участь у баскетбольному турнірі серед команд груп та курсів університету.

Всього участь у легкоатлетичному забігу та інших рухових активностях взяли близько 1500 студентів та викладачів Волинських закладів освіти.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів