Впровадження БАДМІНТОНУ в навчально-виховний процес з фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти

753

24 листопада 2021 року на базі МОК КДЮСШ відбулася нарада-семінар керівників та викладачів фізичного виховання ЗФПО, яку організували та провели спільно Миколаївське обласне відділення (філія) КФВС МОН, ГО “Федерація бадмінтону міста Миколаєва” (голова Олександр Кунін) та ГО “Федерація бадмінтону Миколаївської області” (голова Андрій Кротов).

Напочатку заходу учасників привітав директор МОК КДЮСШ – ЗТУ Олександр Міненко.

Старший тренер юнацької та юніорської збірної команди України та головний тренер Миколаївської області Олександр Кунін презентував свій вид спорту: його історію, розвиток в Україні та світі, традиції та досягнення Миколаївських бадмінтоністів на Всеукраїнській та міжнародній арені;

професійно та доступно надав теоретично-методичні рекомендації щодо організації роботи спортивної секції з бадмінтону в закладах освіти.

Практично-методичне заняття своєму тренеру допомагали проводити переможці ХVІІ літньої Універсіади України – МСУ Владислав Іванов, МСУ Ігор Калініченко та чемпіонки Всесвітньої літньої Гімназіади – КМСУ Анна Коваленко та КМСУ Марія Корягіна, які розкрили такі питання: основні правила гри у бадмінтон, розвиток фізичних якостей засобами бадмінтону, основні удари, техніка переміщень та подачі, правила суддівства тощо.

У практичній частині учасники семінару відпрацьовували зазначені вище технічні прийоми.

Під час наради головний спеціаліст Миколаївського обласного відділення КФВС МОН Олена Мошків обговорила з керівниками фізичного виховання питання підготовки до Спортивних ігор України, реалізації Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів, планування методичної роботи на 2022 рік.

Наприкінці наради-семінару організаторів заходу було нагороджено подяками Миколаївського обласного відділення (філії) КФВС МОН, а учасники отримали сертифікати.

Подяки Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України були вручені Олександру Куніну та Владиславу Іванову за вагомий особистий внесок в розвиток фізичної культури та спорту серед учнівської та студентської молоді.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів