Вручено кубок призеру Всеукраїнського огляду-конкурсу під час урочистого параду до дня знань

332

1 вересня 2021 року представники Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відвідали урочистості з нагоди святкування Дня знань та нового навчального року, на які були запрошені Київським професійним коледжем з посиленою військовою та фізичною підготовкою.

Із вітальними словами до першокурсників звернувся директор коледжу Петрович Василь Сергійович та начальник Київського міського відділення КФВС МОН Бобровник Сергій Ілліч. Вони привітали всіх з початком навчального року та з тридцятою річницею Незалежності України і побажали, щоб цей рік був легкий, але наповнений яскравими подіями, цікавими знаннями та бажанням підкорювати нові вершини. Сергій Бобровник також привітав коледж з ІІ місцем у Всеукраїнському огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання та спорту в закладах освіти міста Києва, вручивши кубок та грамоту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. 

Серед почесних гостей були присутні Баліцький Юрій Петрович та Островерх Юрій Станіславович – офіцери спецпідрозділу «Булат» Управління державної охорони України і Кашапов Руслан Кабірович – підполковник військової служби правопорядку.

Під час урочистостей відбулось вшанування полеглих Героїв в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятнику Захисникам України, які поклали свої життя у боротьбі за Незалежність України.

Впродовж заходу лунали чудові пісні у виконанні старшокурсників, а випускники коледжу – курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації у своєму відеозверненні дали настанови першокурсникам та привітали їх зі святом. Підсумували парад барабанщиці та святковий марш вихованців коледжу, які шанобливо і з честю несли стяг на Славу Україні!

Свято відчувалося незважаючи на карантинні обмеження – першокурсники в парадній військовій формі, багато квітів, посмішок та радості. 

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів