Всеукраїнські змагання з легкої атлетики пам’яті С.Операйла cтартували на Сумщині

262

Сьогодні, 15 грудня 2021 року розпочалися Всеукраїнські змагання серед учнів пам’яті Заслуженого тренера України С.Операйла з легкої атлетики.

В чемпіонаті  брало участь 18 регіонів. Загальна кількість учасників змагань – понад 300 учнів.

Хвилиною мовчання спортсмени та всі присутні вшанували пам’ять Сергія Ілліча Операйла. 

На церемонії урочистого відкриття були присутні почесні гості:

Заступник голови Сумської обласної державної адміністрації, Олена Бойко.

Заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Володимир Артамонов.

Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Вікторія Гробова.

Проректор з науково-педагогічної роботи Сумського державного університету, Олександр Бріжатий. 

Вихованка Сергія Ілліча Операйла, учасниця двох Олімпійських ігор в Атланті та Сіднеї, Олена Хлусович. 

Начальник обласного відділу (філії) комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України Владислав Маслов.

Голова Сумського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, срібна призерка Олімпійських ігор 1998-го року у Нагано, Олена Петрова.

Директор центральної ШВСМ Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Руслан Гурневич.

В особистих змаганнях маємо такі результати:

Штовхання ядра:

Хлопці:

І місце – Кравченко Ігор (Київська область) з результатом 15.45;

ІІ місце – Чирва Станіслав (Чернігівська область) з результатом 14:99;

ІІІ місце – Титаренко Олександр (Сумська область) з результатом 13.57.

Дівчата:

І місце – Пономаренко Марія (Дніпропетровська область) з результатом 13.22;

ІІ місце – Шепель Ангеліна (Чернігівська область) з результатом 12:90;

ІІІ місце – Манко Анастасія (Дніпропетровська область) з результатом 11.29.

Спортивна ходьба 3000 м:

Хлопці:

І місце – Муравський Едуард (Волинська область) з результатом 13.19.59;

ІІ місце – Шевченко Вадим (Сумська область) з результатом 14.09.19;

ІІІ місце – Лазуренко Сергій (Сумська область) з результатом 14.59.59.

Дівчата:

І місце – Лук’янович Оксана (Волинська область) з результатом 14.48.11;

ІІ місце – Ющенко Дарина (Сумська область) з результатом 16.05.97;

ІІІ місце – Матрунчик Анна (Волинська область) з результатом 16.20.03.

Стрибки у довжину:

Хлопці:

І місце – Скременський Михайло (Дніпропетровська область) з результатом 6.65;

ІІ місце – Шкабара Андрій (Київська область) з результатом 6.22;

ІІІ місце – Бітмарчук Михайло (Дніпропетровська область) з результатом 6.08.

Стрибки з жердиною:

Хлопці:

І місце – Климач Олександр (Чернігівська область) з результатом 3.70.

Змагання тривають! Тож бажаємо всім учасникам перемог та підтримки!

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів