Всеукраїнський турнір з баскетболу відбувся на Київщині

2339

З 22 по 24 листопада 2018 року в спортивному залі Фастівської ДЮСШ управління освіти відбувся VІІ традиційний Всеукраїнський турнір з баскетболу серед юнаків 2006 р. н. та молодших пам’яті тренера-викладача Фастівської спортивної школи Галки Слави Мар’яновича.

В турнірі взяли участь команди юнаків міст України, а саме: м. Самбора, м. Хмельницького, м. Мукачевого, м. Білої Церкви та м. Фастова. На турнірі були присутні почесні гості: донька Слави Мар’яновича Жуковська О.С., ЗТУ Тарнопольський В. Я., ЗТУ Федоренко А. М., ЗТУ Войтенко В. М., екс-директор ДЮСШУО Шаль О. Б. та директор ДЮСШ УО Свириденко Б. І. Турнір розпочався з урочистого відкриття змагань. До учасників турніру словами привітання звернувся  ЗТУ В. Я. Тарнопольський, який побажав всім учасникам успіхів у турнірі. Всім командам учасникам були вручені караваї від організаторів змагань. Світла пам’ять Галки Слави Мар’яновича була вшанована хвилиною мовчання.

Змагання пройшли в цікавій спортивній боротьбі. За підсумками турніру переможцем стала команда м. Фастова, ІІ-місце посіла команда м. Мукачеве, бронзовим призером стала команда м. Білої Церкви. Команда переможець та призери змагань були відзначені кубками, медалями та грамотами, а всі команди-учасники турніру отримали солодощі від організаторів.

Організатори змагань висловлюють щиру подяку всім спонсорам, які підтримують розвиток дитячо-юнацького баскетболу та надали допомогу у проведенні турніру пам’яті педагога і тренера Галки С. М.