Всеукраїнський турнір з дзюдо пройшов у Вінниці

1683

9-10 березня в місті Вінниця відбувся Всеукраїнський турнір серед юнаків і дівчат з дзюдо на призи СК «Ратибор», в якому приймали участь і вихованці тренера Харченко Олени Василівни та відділення дзюдо Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи.

Команда спортивної школи в складі 8-ми чоловік відбула на змагання 8 березня, а сьогодні маємо 6-ть медалей. Перші місця та золоті нагороди вибороли:

Харченко Владислава (вагова категорія 52 кг);

Сальніков Максим ( вагова категорія 46 кг);

Пильник Дем’ян (вагова категорія 25 кг).

Друге місце у ваговій категорії 57 кг виборола все таж Харченко Владислава, яка попробувала виступити у важчій за свою категорію, і їй вдалось завоювати срібну медаль.

Треті місця і бронзові нагороди завоювали: Тромса Олександр у ваговій категорії 46 кг та Гануляк Захар у ваговій категорії 23 кг. Вітаємо тренера та спортсменів із здобутими нагородами!