Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018» відбувся на Херсонщині

914

01 червня 2018 року у м. Херсон у парковій зоні Херсонського державного університету відбувся Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018».

Захід був проведений Херсонським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України спільно з управлінням з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонським обласним відділенням НОК України, Херсонською обласною громадською організацією «Спортивна студентська спілка України».

На заході були присутні: в.о. ректора Херсонського державного університету Наталія Тюхтенко, проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи ХДУ Сергій Кузнецов, декан факультету фізичного виховання та спорту ХДУ Іван Глухов, заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту Ірина Степанова та головний спеціаліст управління Микола Рибак, а також в.о. начальника Херсонського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олександр Коваленко.

До забігу долучилося понад 1800 представників студентської молоді з 25 навчальних закладів.

За участь у забігу учасники були нагороджені дипломами Національного олімпійського комітету України та цінними подарунками.

Нажаль, у заході не змогли прийняти участь керівники області та депутати у зв’язку з проведенням 18-ї сесії Херсонської обласної ради.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів