Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Challenge Fest» у Рівному

413

10 жовтня 2021 року в м. Рівне в парку історичної реконструкції «Оствиця» відбувся Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів «Challenge Fest». Захід який проходить одночасно в усіх регіонах України на центральних вулицях або паркових зонах, стадіонах та інших місцях. Цього року центральним містом проведення було Рівне. Мета заходу – формування здорового способу життя та залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

Організаторами Заходу є Українська федерація учнівського спорту та Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, організатори в місті Рівне – Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти  і науки України за сприяння департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

В парку історичної реконструкції «Оствиця» зібралася учнівська молодь з 

дванадцяти територіальних громад Рівненської області, які представляли двадцять шкіл та учні шкіл м. Рівне.

На святі були присутні почесні гості, а саме: Артур СЕЛЕЦЬКИЙ – Заступник Міністра освіти і науки України, Вадим СТЕЦЕНКО – Голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, 

Заступник голови облдержадміністрації – Сергій ГЕМБЕРГ, ТРЕТЯК Олександр – міський Голова міста Рівне.

В програмі Заходу відбулася церемонію нагородження переможців та призерів загальнокомандного заліку зимової і літньої Гімназіад України 2020-2021 навчального року. 

Рухові активності розпочалися із руханки, яку провела старший викладач кафедри теорії і практики фізичної культури і спорту РДГУ -Панчук Ілона Вікторівна зі своїми студентами. Також в програмі Заходу були представлені: 

  • школа козацьких єдиноборств «Роксоланія», міський палац культури, представив національний вид спорту «український рукопаш гопак». Керівник колективу – Петро Велінець;
  • Рівненська обласна асоціації тхеквондо. Глега Руслан- ІІІ дан тхеквондо ВТ майстер спорту України, Поляк Анна- І дан тхеквондо ВТ майстер спорту України;
  • FCA SPORTCENTER Рівне, Асоціація Християн Спортсменів, тренування за системою CrossFit. Сертифікований тренер з Crosfit, постійно виступаючий атлет, призер багатьох змагань -Блощук Данило;
  • дитячо-юнацька спортивна школа з веслування міста  Рівне,  Рівненської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» представила вид спорту- веслування на байдарках і каное. Тренери команди, Майстри спорту – Чернобай Микола Андрійович та Яцюк Олександр Григорович;
  • шкільні офіцери поліції управління патрульної поліції в Рівненській області. «Правила дорожнього руху для дітей. Поліція — Безпека— Діти». 
  • стрільба з лука – Березнівський ліцей – інтернат спортивного профілю тренер – Хавтура Валентин майстер спорту України міжнародного класу та Усач Михайло – майстер спорту України.
  •  Федерацію легкої атлетики представляли тренери: Зуєв Олег та Бартащук Василь зі своїми спортсменами. Історію метання представив майстер спорту з багатоборства, голова Рівненської федерації ветеранів спорту – Іван Давидюк. 
  •  бадмінтон Микола Дідовець віце президент федерації бадмінтону Рівненської області.

Гості, учасники свята мали можливість побачити виступи колективів Рівненського міського Палацу дітей та молоді  та поплавати на дракарі вікінгів та слов’янській лоді. 

Партнером заходу стала торгова марка «Степанська». Крок за кроком до здорового життя разом з торговою маркою «Степанська» – цілющим джерелом мінеральної води.

Висловлюємо щиру подяку співорганізаторам, партнерам, учасникам та гостям свята!   

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів