Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед школярів провели на Луганщині

1741

На Луганщині, 24 вересня на спортивних майданчиках Кремінської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 стартував Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед школярів «Chellenge Fest». Основною метою Заходу є популяризація фізичної культури і спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я, залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

Привітали учасників заходу, а це майже 500 учнів 1-11 класів, триразова олімпійська чемпіонка, рекордсменка світу з легкої атлетики – Ольга Бризгіна та майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця олімпійських ігор в Мюнхені Ніна Бєлая.

На початку Всеукраїнської спортивної акції діти разом з олімпійцями зробили зарядку, далі були організовані показові виступи та майстер-класи з велоспорту, боксу, футболу, гирьового спорту та баскетболу. Потім за віковими групами учні розподілились по секторам. Діти 1-4 класів знайомились та змагались в естафетах Cool Games, для учнів 5-8 класів конкурсна програма включала в себе туристичну переправу та естафети з «Олімпійського лелеченя», старшокласники виявляли кращих у змагання з баскетболу 3х3 та спортивної вікторини, а завершився «Chellenge Fest» дружніми фото з олімпійцями та подарунками від Луганського обласного відділення НОК України, обласної федерації баскетболу та Луганського облвідділення КФВС МОН України.

Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів