Всеукраїнський олімпійський урок «Разом до Перемоги!»

769

 9 вересня 2022 року, за участі близько трьох тисяч учасників, відбувся Всеукраїнський олімпійський урок «Разом до Перемоги!» в рамках Дня фізичної культури і спорту. Захід проходив в режимі онлайн за участі президента Національного олімпійського комітету Сергія Бубки, Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта та президента Олімпійської академії України Марії Булатової.

Розпочав урок Володимир Ковальов, голова комісії «Осередки» НОК», член НОК України. Він передав право вітальних слів Міністру молоді та спорту України, олімпійському чемпіону з фехтування, члену Виконкому НОК України, президенту Федерації фехтування України Вадиму Гутцайту, який висловив свою беззаперечну впевненість у перемозі, адже впродовж всього часу, що у нас триває війна, українці демонструють перемоги на всіх фронтах, в тому числі на світових спортивних аренах. І звичайно до присутніх звернувся президент Національного олімпійського комітету України, олімпійський чемпіон з легкої атлетики, член Міжнародного олімпійського комітету, перший віце-президент «Світової легкої атлетики» Сергій Бубка. Він привітав всіх учасників та зауважив, що незважаючи ні на що, ми продовжуємо рух вперед – до перемоги, до відбудови, до світлого мирного майбутнього.

Під час проведення Олімпійського уроку присутні отримали багато мотивуючої та орієнтованої на сьогоднішні події, які відбуваються в Україні, інформації. Було безліч порад – як проводити уроки, як поводитись під час стресових ситуацій чи як мотивувати дітей.

Так, голова Відділення НОК України у Черкаській області, почесний президент Федерації триатлону України Андрій Більда підключився до ефіру з фронту, адже служить в лавах ЗСУ. Його виступ мав стимулюючий ефект для всіх, тому що незважаючи на скрутні часи, кожен має знайти сили, щоб жити та продовжувати свою діяльність, робити те, що в нього виходить найкраще. Всі ці чинники є вкладом в нашу загальну перемогу.

Дуже цікавою була презентація від Марії Булатової, д.п.н., професора, президента Олімпійської академії України, віцепрезидента НОК України, віцепрезидента Європейських олімпійських академій, члена Комісії МОК та ЄОК з питань культури та олімпійської спадщини. Пані Марія розповіла про історію Олімпійських ігор, Олімпійського руху в цілому. Особливо цікавою була тема Олімпійського перемир’я, адже у кожного українця, вже впродовж семи місяців, «сьогодні» розпочинається у війні з тривожних сирен. По завершенні своєї доповіді пані Марія продемонструвала ролик «Дайджест перемог українських спортсменів», що в черговий раз доводить незламність духу українського народу та те, що українці – це нація переможців.

Під час Всеукраїнського олімпійського уроку були нагороджені за вагомий внесок у розвиток та пропаганду олімпійського руху вчителі фізичної культури, тренери, викладачі фізичного виховання та інші діячі спортивного руху.

Ми щиро вдячні за запрошення на захід Національному олімпійському комітету України, Виконкому НОК України, зокрема Вікторії Веселовій, менеджеру із зв’язків із суб’єктами олімпійського руху, та всім хто долучився до організації та проведення Всеукраїнського олімпійського уроку «Разом до Перемоги!». В такі важкі для України часи ми маємо бути згуртованими, стійкими та єдиними у переконаннях. Адже, попри все, ми віримо і впевнені в перемозі. Український народ, українська нація ніколи не будуть скорені!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України приєднується до вітань з Днем фізичної культури та спорту України. Бажаємо всім міцного здоров’я, наснаги та перемог, спортивних рекордів та особистих досягнень! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє вихованню здорової і сильної нації, яка демонструє міць України на міжнародній арені.

СЛАВА УКРАЇНІ! 

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів