Всеукраїнський Олімпійський урок у Донецькій області

470

9 Вересня в Краматорську на території парку Пушкіна відбувся Всеукраїнський Олімпійський урок. 

Весь парк перетворився на спортивний стадіон, де на локаціях з показовими виступами продемонстрували свої вміння спортсмени вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста та області. Глядачам та почесним гостям заходу були представлені секції: важкої атлетики, спортивної гімнастики, боротьби вільної та греко-римської, дзюдо, самбо, тхеквондо, карате, кікбоксингу та боксу, легкої атлетики, скелелазіння, велоспорту, кінного спорту, спортивних танців.

Юних спортсменів подарунками нагороджували Олімпійці Донецької області, учасники Ігор XXXII Олімпіади в Токіо-2020: Марія Миколенко, Вікторія Калюжна, Наталя Семенова, Інна Логутенкова, Сергій Смелик та Мар’ян Закальницький. Вони вручили дітям олімпійські подарунки від Національного олімпійського комітету України та побажали їм успіхів у досягненні спортивних цілей та перемог на змаганнях усіх рівнів.

На завершення святкування голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко привітав з нагоди Дня фізичної культури та спорту спортсменів та тренерів Донеччини. За гідні виступи під українськими стягами на Олімпійських та Паралімпійських іграх спортсмени та їхні тренери одержали грошові премії від Донецької ОДА. 

Нагадаємо, що 14 наших земляків достойно представили національну команду України на Олімпійських іграх, а 14 паралімпійців привезли з Токіо 15 медалей.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів