Всеукраїнський оздоровчо-фізкультурний захід «Рух – це здорово!» відгримів у Житомирі

1521

Спорт – це максимум позитиву! Сьогодні у цьому змогли переконатися учасники Всеукраїнського оздоровчо-фізкультурного заходу «Рух – це здорово!», присвячений Міжнародному Дню захисту дітей. Захід пройшов одночасно в усіх регіонах України. Центром цього чудового івенту стало місто Житомир.

Організаторами заходу виступили Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Українська федерація учнівського спорту і Житомирська обласна державна адміністрація.

Медіа-партнерами заходу виступили телеканали «Дом», «UA: Перший».

Привітали учасників заходу виконуюча обов’язки голови Житомирської обласної державної адміністрації Наталія Остапченко, заступниця Міністра освіти і науки України Віра Рогова, заступниця міського голови Марія Місюрова, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко.

Різноманіття активностей дійсно вражало. До програми були включені: айкідо, акробатика, акробатична йога, баскетбол, боулінг, волейбол, гімнастика, єдиноборства, катання на роликах, козацькі забави (показове шоу), конкурс «малюнок», кросфіт, лего, практичні запуски автомоделей та авіакартових моделей, середньовічні історичні поєдинки, скандинавська ходьба, стрільба з лука, стронгмен шоу, тайбо, турнір бейблейд, фітнес, хокей на траві, черлідинг, шахи, показові виступи школи юних десантників, змагання з Cool Games та футболу тощо.

Передував Всеукраїнській руханці, яка проходила одночасно в усіх регіонах України, телеміст з різними регіонами країни. Руханку провела чемпіонка Європи з легкої атлетики Юлія Олішевська.

Серед проведених заходів найбільше захоплення викликали танцювальні руханки, онлайн-флешмоб «Передай естафету», спортивні змагання «Веселі старти», квест «Подорожуємо стежинками здоров’я».

Своєрідною родзинкою дійства став легкоатлетичний забіг на 1000 м, участь в якому взяли усі охочі.

– Сьогодні, завдяки цьому заходу, ми змогли об’єднати всю Україну, адже завдяки телемосту ми тримали зв’язок з багатьма областями нашої країни. І основним дійством сьогодні став наш легкоатлетичний забіг на 1000 м, в якому взяли участь як діти, так і дорослі, – сказала заступниця Міністра освіти і науки України Віра Рогова.

Жоден з заходів не вимагав від учасників спеціальної спортивної підготовки. Єдине, що було потрібно – це гарний настрій і бажання разом провести час.

– Цьогоріч в Україні святкування Дня захисту дітей відзначалося одночасним проведенням різноманітних активностей в усіх куточках нашої країни, а своєрідним епіцентром стало місто Житомир. В рамках нашого заходу «Рух – це здорово» кожен з учасників міг підійти до локацій, а їх було близько 30, спробувати різноманітні рухові активності та обрати ту, яка сподобалася найбільше. І хотів би подякувати усім, хто допоміг нам організувати цей захід, – підсумував голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів