Всеукраїнський семінар-практикум щодо розвитку фізичної культури та спортивної підготовки серед учнівської молоді

658

17-18 серпня на території НВК “Домінанта” відбувся Всеукраїнський семінар-практикум щодо розвитку фізичної культури та спортивної підготовки серед учнівської молоді у рамках Міжнародної серпневої педагогічної науково-практичної конференції «Освіта, освітяни – незламні у війні».

У заході взяли участь офлайн і онлайн вчителі фізичної культури, методисти, представники федерацій з видів спорту, фахівці з фізичної культури, учні та зацікавлені.

Всі учасники офлайн семінар-практикуму, а це більше 200 учасників, взяли участь у флешмобі на підтримку захисників України.
Відповідальні працівники Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України презентували роботу Комітету в умовах військового стану, які спортивно-масові та спортивні заходи були проведені в Україні та в яких міжнародних змаганнях наші учні брали участь.

Також було презентовано платформу з фізичного виховання та спорту, на якій всі зможуть отримати необхідну інформацію в напрямку фізичного виховання та учнівського та студентського спорту.
Для здобувачів освіти та учасників семінару провели цікаві майстер-класи міні турніри “Cool Games” та “Cool Race”.

Під час конференції відбувся практикум з поєднання комп’ютерних ігор та руховою активності: міні турнір з кібер-футболу та вуличного-футболу (турнір з вуличного-футболу).

Був продемонстрований для учнів та учасників квест-урок з орієнтування.
Учні та учасники конференції могли протести спортивні VR-тренажери.
Цікава інформація про Організацію освітнього процесу з фізичної культури, навчальні програми, планування, оцінювання, особливості різних форм навчання: дистанційна форма (онлайн), очна форма (офлайн), індивідуальна, сімейна, екстернатна в тому числі для дітей, які знаходяться за кордоном та інші цікаві питання.

Всі учасники мали можливість відвідати модель он-лайн уроку фізичної культури за модельною навчальною програмою для різних форм навчання (дистанційна форма (онлайн), очна форма (офлайн), індивідуальна, сімейна, екстернатна в тому числі для дітей, які знаходяться за кордоном) та авторські майстер класи з варіативних модулів навчальних програм для різних рівнів освіти (флорболу, бадмінтону, фризбі, регбі 5, ушу, сквош, волейбол, доджбол, падл теніс, ). Учасники отримали інформацію з теми: “Взаємозв’язок урочної та позаурочної форм фізичного виховання і збереження здоров’я в сучасному закладі освіти”, а також з методичними особливостями проведення уроку фізичної культури в класі з інклюзивним навчанням.
Представники Дніпровського РУГУ ДСНС України у м. Києві провели практично-тренувальні заходи з евакуації учасників освітнього процесу у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій на території закладу освіти.

Повне відео першого дня Всеукраїнського семінару-практикуму можна подивитись за цим посиланням.
Другий день можна переглянути за цим посиланням.

Організатори семінар-практикуму: Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України.
Дякуємо всім хто долучився! Майбутнє України в наших руках!

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів