Всеукраїнський спортивно-масовий захід «Challenge Fest» відбувся у Миколаєві

1197

24 вересня 2019 року у м. Миколаєві о 13.00 год. на стадіоні Парку «Перемоги» відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Challenge Fest».

500 учнів з 44 закладів загальної середньої освіти та 200 учнів з 11 закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Миколаєва взяли участь у заході.

В урочистій частині заходу присутніх привітали запрошені гості: представник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Гаєвська Н.Г., Голова Федерації легкої атлетики Миколаївської області Бугайов А.І., які побажали учасникам вдалого стару та успішного фінішу.

Запальну та енергійну «Руханку» для учасників заходу провели учениці ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 м. Миколаєва: Чернорбривець Ангеліна, Прокопчук Вікторія, Шкварун Марія, Ілюк Анастасія, Стацька Наталія, Лаврова Анастасія, Шаповал Крістіна.

Головною подією всеукраїнського спортивно-масового заходу «Challenge Fest» став флешмоб «Jump Squats».

О 14.00 год. на чолі з керівником фізичного  виховання ДНЗ «Вище професійне училище № 7 м. Миколаєва» Румянцевим К.Б. учні, вчителі фізичної культури, керівники фізичного виховання і усі бажаючі взяли участь у флешмобі та виконали 14 стрибків, які символізують кількість здобутих золотих медалей, які  здобули  учні закладів загальної освіти у Міжнародних змаганнях.

Відповідно до програми Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Challenge Fest» з учнями закладів загальної середньої освіти м. Миколаєва  проведено змагання з швидкісного складання кубика Рубіка,  пробивання футбольного м’яча на точність, зі стрибків у довжину з місця. Дівчата змагалися у стрибках на скакалці, естафетах «Cool Games».

Яскраво та технічно учні Миколаївських ЗОШ І-ІІІ ступенів № 50 та № 60 показовими виступами презентували свої команди.

За підсумком проведених змагань команди закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти м. Миколаєва нагороджено дипломами Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів