Всеукраїнський студентський турнір з кіберспорту — «Ukrainian University Open 2019 Winter Cup»

2755

9 грудня в Черкасах пройшов Всеукраїнський турнір з кіберспорту серед студентів — «Ukrainian University Open 2019 Winter Cup». Учасники виявляли найкращого в іграх з «Dota2» та «CS:GО». Фінальна частина змагань проходила на території Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, як одного зі співорганізаторів турніру. Також, організаторами цьогорічного турніру виступили: Всеукраїнська громадська організація «Спортивна студентська спілка», Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Федерація «Esports Ukraine».

Слід зазначити, що Черкаси вперше приймали турнір такого рівня, а заголом для України це вже другі кіберспортивні змагання. Тож, після запеклої боротьби визначились переможці змагань, які отримали кубок та розділили між собою призовий фонд в розмірі 50 000 грн.

Так, у грі «Dota 2» тріумфувала команда «Black Squad», що представляла Київський національний торговельно-економічний університет (капітан — Кирил Панасенко).

А от у грі «CS:GO» найкращою стала команда «NAU Stewards» Національного авіаційного університету (капітан — Олександр Рижов).

Привітав переможців ректор ЧНУ Олександр Черевко:

— Кіберспорт набирає обертів в Україні і буде далі розвиватися. А ми цьому активно посприяємо. Адже сьогодні декілька ректорів погодилися продовжити цю естафету. Щиро дякую всім організаторам та партнерам, особливо — за ініціативу ректору Національного університету фізичного виховання і спорту України, президенту Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» Євгенію Імасу. Разом, я впевнений, ми будемо й надалі популяризувати всі види студентської активності.

Слід зазначити, що аудиторія кіберспорту в нашій країні вже зараз становить близько 2,6 млн осіб і зростає щороку на 15-20% разом із глобальними трендами, а
майже в кожній кіберспортивній організації колишнього СНД присутній гравець з України. Українські кіберспортсмени стабільно стають призерами міжнародних чемпіонатів із таких дисциплін, як: «Dota2», «CS:GO», «Heartstone», «Paladins», «PUBG», «Apex Legends», «Rainbow Six». Також, наші кіберспортсмени неодноразово отримували звання «найкращий гравець року».

Вже на початку 2020 року Україна знов стане центром кіберспорту і буде приймати Minor турнір, на цей раз в Буковелі із призовим фондом 300 000$. Тож побажаємо українським кіберспортменам наснаги, успіху та нових перемог, а нашій країні вчергове провести масштабний спотивний захід на найвищому рівні!

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів