Всеукраїнський студентський забіг на одну милю відбувся у столиці

953

31 травня 2019 року студенти університетів, інститутів, технікумів та коледжів столиці зібрались в мальовничому місці біля озера Радунка, щоб взяти участь у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході серед студентів – легкоатлетичний забіг на дистанцію 1 миля/1609 метрів, приуроченому до закриття XIV літньої Універсіади України та 50-річного ювілею з Дня заснування Дніпровського району м. Києва.

До свята завітали почесні гості та депутати Київської міської ради – заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олег Плигун, керівник відокремленого підрозділу Федерації учнівського спорту України в м.Києві, депутат Київської міської Ради – Олена Овраменко, депутати Київської міської Ради Сергій Артеменко, Олексій Новіков, помічник депутата Олега Петровця Сергій Грубий, провідний спеціаліст відділу спорту вищих досягнень Департаменту молоді та спорту КМДА Світлана Миленька, директор ЗЗСО №234 Вікторія Тупало.

Відкриваючи свято, заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олег Плигун зачитав вітання учасникам і гостям заходу від міністра освіти і науки України Лілії Гриневич. Почесні гості привітали учасників з значною подією та побажали усім міцного здоров’я, наснаги в навчанні та спортивного настрою.

Після проведеної студентками КНТЕУ руханки понад 300 учасників вирушило до Студентського забігу. До студентів приєднались депутат Київської міської Ради Олексій Новіков та помічник депутата КМР Олега Петровця Сергій Грубий, начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Сергій Бобровник.

Після фінішу на майданчику панувала дружня та весела атмосфера. Організатори заходу провели безпрограшну студентську лотерею, де були розіграні спортивні призи.

Висловлюємо подяку Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації, Управлінню освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, директору, колективу та учням ЗЗСО №234, керівництву ЦШВСМ Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, ОК ГКА «Дніпровський», Спортивному клубу – 2000 Сергія Бобровника, ГО «Воскресенська Слобода» за надану допомогу в організації та проведенні Студентського забігу 2019.

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів