Всеукраїнський студентський забіг пройшов на Київщині

1347

31 травня 2019 року студентська молодь Київщини прийняла участь у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході – легкоатлетичному забігу на дистанцію 1 миля/1609 метрів.

Захід проводився за ініціативою Міністерства освіти і науки України, Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Спортивної студентської спілки України, Національного Олімпійського комітету України та був приурочений до закриття ХІV літньої Універсіади України.

Забіг проходив одночасно в усіх регіонах України на центральних вулицях міст, селищ або паркових зонах, стадіонах та інших місцях.

У Київській області учасників обласного заходу гостинно приймало місто Ірпінь.

До забігу долучилися студенти Університету державної фіскальної служби України, ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», Ірпінського державного коледжу економіки та права, відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України “Ірпінський економічний коледж” та представники студентства міста Біла Церква.

Також прийняли участь у заході ректор Університету державної фіскальної служби України Павло Володимирович Пашко, начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Анатолій Іванович Ільченко,  представники місцевих органів виконавчої влади, адміністрацій навчальних закладів області, федерацій з видів спорту, ветерани спорту, ЗМІ.

Загалом у заході взяло участь близько 2,5 тисячі молоді області, зокрема у м. Ірпені – 848 студентів, у м. Переяслав-Хмельницькому – 782 чол., у м. Білій Церві – 481 чол., у м. Богуславі – 314 чол.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів