Всеукраїнський турнір із дзюдо на призи ЗМС Руслана Машуренка відбувся на Волині

158

Ці загальнодержавні змагання серед молоді традиційно проводиться на честь бронзового призера Олімпійських ігор, Заслуженого майстра спорту України Руслана Машуренка. 

Цього року у турнірі взяли участь більше 200 юнаків і дівчат 2000-2007 року народження із 20 областей України. Боролися за особливий приз – звання майстра спорту з дзюдо. 

Засновником турніру став Заслужений працівник фізичної культури та спорту, Заслужений тренер України, учасник бойових дій, завідувач спортивної споруди Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Анатолій Бондарєв. Він упродовж 5-ти років тренував олімпійського чемпіона Руслана Машуренка. Варто зазначати, що Руслан Машуренко першим із дзюдоїстів за роки незалежної України виборов для української збірної нагороду на Олімпійський іграх. Так, у 2000 році він здобув бронзу на Олімпіаді в Сіднеї. 

«Ці змагання особливі для спортсменів, адже за перше місце хлопці та дівчата отримають почесне звання майстер спорту України з дзюдо. Тому в кожного з цих спортсменів є шалена мотивація, – каже Руслан Машуренко. – Переконаний, що волинські спортсмени покажуть чудові результати, а спортивна олімпійська сім’я отримає нових учасників».

Учасників турніру вітав голова Волинської обласної ради, очільник регіонального відділення Національного олімпійського комітету Григорій Недопад. 

«Надзвичайно приємно, що цей турнір відбувається на Волині. На татамі зараз борються спортсмени, які стануть майбутніми олімпійськими чемпіонами і будуть піднімати прапор України перед усім спортивним світом. Я впевнений – вони проявлять свої таланти, а ми будемо пишатися їхніми досягненнями», – зазначив Григорій Недопад. 

Під час змагань Григорій Недопад вручив посвідчення майстра спорту міжнародного класу волинській спортсменці Аліні Бондарєвій. Восени цього року вона виборола бронзову медаль на чемпіонаті Європи з сумо.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів