Всеукраїнський забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України», присвяченого Дню пам’яті захисників України

663

27 серпня 2022 року в Ужгороді бігли за загиблих захисників і захисниць. Обласний центр Закарпаття вдруге долучився до всеукраїнського забігу «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України», присвяченого Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Понад 300 учасників забігу – а це вдвічі більше, ніж минулого року – зібралися сьогодні, щоб вшанувати загиблих воїнів, подякувати та підтримати їхніх рідних. Захід, зазначали, має також на меті об’єднати ветеранів та військовослужбовців, волонтерів, молодь та всіх свідомих громадян навколо цінностей української держави.

Пам’ять усіх загиблих у війні з російським агресором вшанували хвилиною мовчання.

Забіг стартував із площі Театральної, учасники могли вибрати дві дистанції – 2,5 і 5 кілометрів.

Серед учасників – і начальник Закарпатської ОВА Віктор Микита, голова обласної ради Володимир Чубірко, міський голова Богдан Андріїв, начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець, секретар Ужгородської міської ради Арсен Мелкумян, заступник міського голови Василь Гомонай, заступники начальника Закарпатської ОВА Ігор Шинкарюк та Василь Іванчо, начальник управління патрульної поліції в Закарпатській області Валерій Найман, начальник Головного управління ДСНС на Закарпатті Роман Гудак, депутати Ужгородської міськради Алла Чернобук та Ірина Азізян.

Закарпатське обласне відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів