Всеукраїнський захід “Рух – це здорово” відбувся на Рівненщені

415

1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, на стадіоні Національного університету «Острозька академія» відбулось неймовірне дійство організоване острозькою ДЮСШ, в рамках підведення підсумків роботи за рік вихованці долучилися до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів який проходить в кожному куточку України “Рух – це здорово”. 

Передові спортсмени Острожчини змогли в повній барві показати на власному прикладі, який насправді дивовижний світ спорту, той який мотивує, заряджає та дає сили рухатися вперед. 

Вихованці ДЮСШ, а наразі це близько 347 дітей, які займаються в 21 групі під керівництвом 12 тренерів-викладачів, знайшли себе у таких видах спорту як: футболу, баскетболу, волейболу, дзюдо, настільний теніс та художня гімнастика. На святі кожен спортсмен зміг показати себе, свої вміння, навички, здібності, вправлятися із м’ячами, обручем, боротися, приборкувати тенісний м’ячик, кожен зміг показати, що“Рух це здорово”.

З щирими вітаннями, грамотами та подяками на святі були  присутні  почесні гості, а  саме: заступник голови Рівненської обласної ради – Віталій Ундір, начальник управління молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації – Віталій Ліпський, начальник Рівненського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Олександр Алексійчук, секретар Острозької міської ради – Тарас Хмарук.

Також до дітей та усіх присутніх на святі зверталися: заступник Острозького міського голови Олександр Харчук, начальник управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому Андрій Шевчук, рукоборець, дев’ятиразовий переможець Чемпіонату світу та інших спортивних змагань, заслужений майстер спорту України Олег Жох, чемпіон України серед команд вищої ліги, випускник Острозької ДЮСШ, нині гравець БК «Рівне» Дмитро Тимощук.

Завершився захід флешмобом. Його провели учасники Молодіжної ради Острога Ангеліна Киричук та Ірина Климишин. Вихованці ДЮСШ, тренери й навіть гості Острога під веселу ритмічну музику танцювали, робили руханку. 

Висловлюємо щиру вдячність кожному хто долучився до організації неймовірно дійства, та родинного спортивного свята. СЛАВА УКРАЇНІі!

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів