Вихованці ДЮСШ Дніпропетровщини доповнили скарбничку ще 21 медалями різного ґатунку

155

На Міжнародному турнірі серед юніорів та молоді Open Dracula з боксу, який проходив в Румунському місті Плоєшті вихованці Дніпровської ДЮСШ з боксу та єдиноборств вибороли 3 медалі.

Вихованці ДЮСШ № 2 м. Дніпро вибороли 13 медалей в  м. Києві на чемпіонаті України зі стрибків на батуті серед юніорів та юніорок.

В м. Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів, де вихованці СДЮСШОР № 3 здобули 2 медалі.

Спортсменки МСДЮСШОР Дніпровської міської ради на Кубку України та всеукраїнському турнірі «Кубок гетьмана» з тхеквондо ВТФ в м. Хмельницькому вибороли 3 медалі.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України