Вихованка ДЮСШ-16 Ірина Геращенко стала переможницею етапу Діамантової ліги

683

На восьмому етапі Діамантової Ліги, що відбувся 22 серпня в американському Юджині, Ірина Геращенко повторила свій кращий особистий результат сезону 1м 98 см у стрибках у висоту і стала переможницею змагань!

Але Ірині перш ніж одержати перемогу у змаганнях довелось доводити своє лідерство у додатковій перестрибці, так як результат 1,98 м крім неї у секторі продемонструвала ще одна стрибунка у висоту американка Вашті Каннінгем. Під час виконання додаткових стрибків Ірині вдалося підкорити висоту 1,94 м, а Каннінгем її взяти не змогла. Таким чином Ірина Геращенко вперше в своїй кар’єрі  виграла етап Діамантової Ліги! 

Перемога Ірини стала 35-тою для України в Діамантовій Лізі, а сама Ірина третьої українкою після Ярослави Магучіх і Юлії Левченко, яка виграла етап Діамантової Ліги у стрибках у висоту.

Ще одна представниця м.Києва Юлія Левченко посіла 4 місце на цих змаганнях, стрибнувши на 1,90м. Але за спробами програла польській стрибунці Камілі Лічвінко, яка з таким же результатом стала бронзовою призеркою змагань.

Ірина і Юлія обидві є вихованками Дитячо-юнацької школи №16 м.Києва і випускницями Національного університету фізичного виховання і спорту України. Тренує їх Заслужений тренер України Ірина Григорівна Пустовойт. То ж вітаємо чарівних дівчат і бажаємо подальшого успішного підкорення спортивних вершин!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів