Викладачі фізичної культури Черкащини захопилися „Cool Games“

313

2 лютого 2022 року Черкаським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного та спорту Міністерства освіти і науки України був проведений онлайн-семінар для спеціалістів відділів освіти територіальних громад та вчителів фізичної культури на тему „Фізкультурно-оздоровча робота в закладах загальної середньої освіти Черкаської області“. Бажаючих бути присутніми в онлайн-спілкуванні виявилося більше ста осіб.

Під час проведення семінару начальник Черкаського відділення Антоніна САПРИКІНА озвучила напрямки розвитку фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в закладах освіти Черкащини, керуючись „Рекомендаціями щодо стратегічного розвитку фізичного виховання та спортивної підготовки учнівської/студентської молоді на період до 2025 року“.

Головним питанням семінару стало проведення масового фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів „Cool Games“ на Черкащині та запровадження „Крутих ігор“ як програмного модуля шкільної програми для учнів 5-6 класів. Безпосередня учасниця Всеукраїнського заходу „Cool Games“ у 2021 році, тренер команди від Черкаської області Марія ГЛОБА поділилася досвідом участі, пояснила деякі методичні основи проведення подібних естафет. Учасники семінару були ознайомлені із методичними нововведеннями „Cool Games“ та особливостями впровадження цього компоненту до шкільної програми викладання фізичної культури.

Черкаське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів