Випускниця Тернопільського педуніверситету здобуває впевнену перемогу на чемпіонаті України з боротьби

364

В Олімпійському навчально-спортивному центрі Конча-Заспа завершився чемпіонат України з жіночої боротьби. Зі всіх куточків нашої країни до Олімпійського центру прибули спортсменки та їх наставники, щоб поборотися за звання кращої у своїй ваговій категорії. 

Успішно виступила на цих змаганнях випускниця факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка майстер спорту України міжнародного класу Ірина Коляденко. У олімпійській ваговій категорії до 62 кг Ірина впевнено перемогла у всіх поєдинках. Причому, на шляху до фіналу наша випускниця здолала свою основну конкурентку заслуженого майстра спорту, чемпіонку Європи і світу, триразову учасницю Олімпійських ігор львів’янку Юлію Ткач, а у фіналі не залишила шансів потужній борчині з Дніпропетровської області Ілоні Прокопевнюк (МСУМК, призерці Європи і світу), здобувши перемогу з рахунком 12-2. 

Таким чином, вихованка Володимира Яременко здобула право представляти Україну у березні на ліцензійному турнірі, щоб вибороти право поїхати на Олімпійські ігри в Токіо.

Приєднуємось до привітань та бажаємо нових спортивних звершень!

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (інформація та фото ТНПУ ім. В.Гнатюка)

 

Коментарі

коментарів