Вирішальні змагання обласної Спартакіади серед учнів ЗПО пройшли на Кіровоградщині

1078

Кіровоградським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 16 травня 2019 року на базі стадіону «Колос» смт. Новгородки проведено заключні види обласної Спартакіади серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2018-2019 навчальному році: фінальні змагання з міні-футболу серед юнаків, змагання з легкої атлетики та перетягування канату.

Третє місце у змаганнях з міні-футболу виборола команда Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі, на другому місці – команда Регіонального центру професійної освіти, а чемпіоном спартакіади 2019 року стала команда Центральноукраїнського професійного будівельного ліцею.

У змаганнях з легкої атлетики на третьому місці команда Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі, друге місце посіла команда Регіонального центру професійної освіти, на першому – команда Центральноукраїнського вищого професійного училища.

Завершилась обласна Спартакіада серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2018-2019 навчальному році емоційними змаганнями з перетягування канату. На третьому місці команда професійно-технічного училища № 36, на другому – команда Олександрійського професійного аграрного ліцею, а перемогу здобули учні Регіонального центру професійної освіти.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами Кіровоградського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Кіровоградське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів